Na terenie gminy Niechanowo działają 4ochotnicze straże pożarne – w Niechanowie, Trzuskołoniu, Jarząbkowie oraz Goczałkowie-Gurówku.
Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP jest Wojciech Jaworski, a Komendantem Gminnego Związku OSP RP Marian Guziałek.
Pokaż więcej
W świetlicy wiejskiej w Piekarach (gmina Gniezno) odbyło się Forum Rolnicze Powiatu Gnieźnieńskiego. W zorganizowanym wspólnie przez Starostwo Powiatowe oraz Wielkopolską Izbę Rolniczą spotkaniu obok przedstawicieli agend i instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, działaczy ... Pokaż więcej
Z inicjatywy posła Tadeusza Tomaszewskiego i Wójta Gminy Niechanowo Eugeniusza Zamiara po raz 8 mieszkańcy sołectw gminy Niechanowo spotkali się na VIII Zimowej Spartakiadzie Mieszkańców Wsi o Puchar Wójta Gminy.
Pokaż więcej
Poseł Tadeusz Tomaszewski – Wiceprzewodniczący Poselskiego Zespołu Strażaków uczestniczył w dniach 16,20 i 21 luty 2015 w walnych zebraniach OSP w Niechanowie, Kołaczkowie, Czerniejewie, Słupcy i Skorzęcinie.
Pokaż więcej