Dnia 2 września 2015 roku w biurze poleskim Tadeusza Tomaszewskiego w Gnieźnie odbyła się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli lokalnych mediów.
Pokaż więcej
Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan z podmiotami gospodarczymi oraz osobami fizycznymi przygotowało po raz 15 wyprawkę szkolną dla 55 dzieci z rodzin wielodzietnych z terenu powiatu gnieźnieńskiego.
Pokaż więcej
W minionym tygodniu rozpoczęliśmy akcję zbierania podpisów poparcia pod listą kandydatów na posłów
zgłaszanej przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni w okręgu wyborczym nr 37 w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 ... Pokaż więcej
Poseł Tadeusz Tomaszewski spotkał się 27 sierpnia w świetlicy Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Grodu Lecha w Gnieźnie z prezesami 28 rodzinnych ogrodów działkowych skupiających ponad 6,3 tysiąca członków działających na terenie powiatu gnieźnieńskiego zrzeszonych w Polskim ... Pokaż więcej