DIALOG I WSPÓŁPRACA TO JEST WIZYTÓWKA LEWICY

2018-09-20
Sojusz Lewicy Demokratycznej ma już swój program wyborczy, który partia zamierza realizować w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Wśród kandydatów na listach wyborczych jest dwoje mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego.
Pokaż więcej


LEWICA GOTOWA DO WYBORÓW

2018-09-19
Sojusz Lewicy Demokratycznej podał nazwiska swoich kandydatów w tegorocznych wyborach samorządowych. Partia oddelegowała przede wszystkim bardzo szeroką listę kandydatów do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego. Dziś również mówiono o programie wyborczym Tomasza Budasza i wielu zbieżnych ...
Pokaż więcej


VII Piknik Sportowo Rekreacyjny Lewicy i organizacji społecznych. Sportowa integracja gnieźnieńskich społeczników

2018-09-10
Tegoroczne integracyjne, sportowo - rekreacyjne spotkanie członków SLD i członków organizacji społecznych zgromadziło w dniu 8 września br. na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Grodu Lecha w Gnieźnie przy ul. Orcholskiej ponad 200 uczestników. Organizatorami pikniku była Rada ...
Pokaż więcej


Kampania wyborcza

2018-08-31
Kampania wyborcza-proszę o poparcie w wyborach do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego wyborców z terenu powiatu gnieźnieńskiego,poznańskiego, średzkiego,śremskiego i wrzesińskiego.
Pokaż więcej


Stanowisko Rady Powiatowej SLD w Gnieźnie w sprawie okręgów wyborczych w wyborach do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego

2018-08-21
Rada Powiatowa SLD w Gnieźnie wyraża oburzenie faktem rozgrywania przez rządzących podziałem powiatu gnieźnieńskiego na okręgi wyborcze.
Pokaż więcej


Znaleziono 1055 wiadomości
Jesteś na 1 z 211 stron
Znaleziono 1055 wiadomości
Następna strona