Strażacy ochotnicy podnosili swoje kompetencje

2019-01-15
w dniu 12 stycznia 2019 r. w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie miało miejsce szkolenie dla 52 wolontariuszy dotyczące sprawozdawczości finansowej ochotniczych straży pożarnych, oddziałów gminnych oraz powiatowego Związku OSP RP w Gnieźnie.
Pokaż więcej


XX Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w Tenisie Stołowym

2019-01-03
Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan serdecznie zaprasza do udziału w XX Regionalnych Zawodach Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w Tenisie Stołowym, które są jednocześnie IV Memoriałem im. Krzysztofa Szkudlarka.
Pokaż więcej


15-lecie Zespołu Folklorystycznego Ziemia Wrzesińska

2018-12-03
Jubileusz 60-lecia pracy artystycznej kierownika artystycznego i choreografa Ryszarda Zjeżdżałki oraz 15-lecie Zespołu Folklorystycznego Ziemia Wrzesińska.
Pokaż więcej


POROZUMIENIE KOALICYJNE PODPISANE, SZPITAL NAJWAŻNIEJSZĄ SPRAWĄ

2018-11-28
Starosta Piotr Gruszczyński, lider powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej, radny Sejmiku Tadeusz Tomaszewski, przewodniczący Zarządu Powiatowego SLD i Piotr Szczepański z Nowoczesnej podpisali dzisiaj porozumienie koalicyjne dotyczące współpracy Koalicji Obywatelskiej (PO i Nowoczesna) ...
Pokaż więcej


Tadeusz Tomaszewski Przewodniczącym Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki Sejmiku Województwa Wielkopolskiego

2018-11-26
Przed rozpoczęciem I sesji na konferencji prasowej w Urzędzie Marszałkowskim z udziałem Marszałka Pana Marka Woźniaka, przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej, PSL i SLD poinformowano, że została poszerzona dotychczasowa Koalicja PSL + PO + N o Sojusz Lewicy Demokratycznej.
Pokaż więcej


Znaleziono 1076 wiadomości
Jesteś na 1 z 216 stron
Znaleziono 1076 wiadomości
Następna strona