Seniorzy nie boją się komputera

2018-11-14
Kilkunastu seniorów brało udział w warsztatach komputerowych, które odbywały się na terenie Szkoły Podstawowej nr 2. W ramach zajęć zdobywali podstawową wiedzę na temat poruszania się w dzisiejszym świecie, w znacznej mierze opartym na nowoczesnych technologiach informatycznych.
Pokaż więcej


WSZYSCY LUDZIE GRUSZCZYŃSKIEGO! KRAJOBRAZ PO BITWIE O POWIAT...

2018-11-09
Potwierdziły się wszystkie nasze informacje dotyczące składu nowego Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego! W 100 procentach się potwierdziły! Piotr Gruszczyński – starosta, Anna Jung – wicestarosta, Mariusz Mądrowski – etatowy członek Zarządu oraz Telesfor Gościniak i przedstawiciel ...
Pokaż więcej


TOMASZEWSKI WYJAŚNIA ODMOWĘ BYCIA WICESTAROSTĄ

2018-11-06
- Wybory samorządowe przyniosły wiele zaskakujących rozstrzygnięć. W powiecie gnieźnieńskim miłą niespodzianką jest skala wygranej Koalicji Obywatelskiej nad Prawem i Sprawiedliwością. SLD – Lewica Razem utrzymało w Radzie Powiatu Gnieźnieńskiego trzech radnych. Budujemy wspólnie ...
Pokaż więcej


„MOŻEMY ZMIENIAĆ NASZ POWIAT W DUCHU DIALOGU I POROZUMIENIA”

2018-10-26
Zakończyły się wybory samorządowe 2018. Zwyciężyła demokracja, bo coraz więcej z nas skorzystało ze swego konstytucjonalnego prawa i uwierzyło, że za pośrednictwem karty wyborczej można dokonywać dobrych wyborów.
Pokaż więcej


Tadeusz Tomaszewski o kandydowaniu na starostę: "Twardo siedzę na krześle, bo wiem, że mamy trzy mandaty"

2018-10-25
Po wyborach w powiecie bardzo prawdopodobna jest koalicja PO i SLD. Kto w takiej sytuacji powinien zostać starostą? Czy Tadeusz Tomaszewski, który uzyskał mandat randego Sejmiku?
Pokaż więcej


Znaleziono 1071 wiadomości
Jesteś na 1 z 215 stron
Znaleziono 1071 wiadomości
Następna strona