Następna wiadomość
Zmiany w konstytucji III sektora

Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

Data dodania: 2009-10-13


    Poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski złożył życzenia Dyrekcji, Związkom Zawodowym Nauczycieli oraz Gronu Pedagogicznemu z powiatu gnieźnieńskiego i wrzesińskiego z okazji Dnia Nauczyciela.

         
Poseł Tadeusz  Tomaszewski przekazał życzenia: Dyrekcja Placówek Oświatowych

 Przedstawiciele Związków Zawodowych

 Szanowni Państwo  

                     Dzień  Edukacji Narodowej jest nie tylko świętem nauczycieli,  ale także okazją dla każdego z nas, by uświadomić sobie jak wiele zawdzięczamy naszym pedagogom.

Chińskie porzekadło mówi, że nauczycielowi, który nauczył ucznia choćby jednej sylaby, ten nie jest w stanie odwdzięczyć się nawet, gdyby posiadł wszystkie bogactwa Ziemi.

            Jako Poseł Lewicy w Dniu Edukacji Narodowej wyrażam szacunek i podziękowanie wszystkim polskim nauczycielom za ich trud oraz  poświęcenie w kształtowaniu umysłów i postaw młodych Polaków.

            Życzę wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty satysfakcji w codziennej pracy oraz trwałych śladów, nie tylko w umysłach ale również sercach uczniów.

            Ze swej strony dołożę wszelkich starań, by odpowiedzialna praca nauczyciela przebiegała zawsze w godnych warunkach i z  należytym wynagrodzeniem.  


  Poleć