Następna wiadomość
Podsumowanie Zimowego Turnieju ,,Pustachowa CUP"

Zebranie koła SLD oraz dyżur poselskie w Trzemesznie

Data dodania: 2012-01-09


Dnia 9 stycznia br. poseł Tadeusz Tomaszewski wspólnie z Wicestarostą Gnieźnieńskim – Robertem Andrzejewskim uczestniczył w zebraniu członków koła SLD w Trzemesznie.

Poseł przedstawił informację z niedawno odbytej Krajowej Konwencji SLD w Warszawie, podczas to której na nowego szefa partii wybrano Leszka Millera. Omówił również  funkcjonowanie nowego Klubu Poselskiego SLD oraz projekty  ustaw przygotowane przez Klubu, w tym m.in. o zmianie ustawy o refundacji leków. Poseł Przedstawił, także odpowiedź na zapytanie jakie złożył do ministra transportu ws. przejścia dla pieszych przez drogę krajową nr 15 w Trzemesznie przy ul. Gnieźnieńskiej. W kolejnej części Wicestarosta – Robert Andrzejewski poinformował członków koła o przychodach i wydatkach oraz zadaniach i inwestycjach jakie stoją przed starostwem powiatowym w Gnieźnie w budżecie na 2012 rok.

Przed zebraniem poseł Tomaszewski wraz z radnymi gminy Trzemeszno Zbigniewem Matelskim oraz Tadeuszem Kostką przeprowadził dyżur poselski dla mieszkańców gminy Trzemeszno.    


  Poleć