Następna wiadomość
VI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej...

Wspólne posiedzenie władz SLD w Gnieźnie

Data dodania: 2014-06-13


Dnia 12 czerwca 2014 roku odbyło się wspólne posiedzenie Rady Miejskiej i Powiatowej SLD w Gnieźnie z udziałem członków komisji rewizyjnych, radnych klubów SLD, Sygnatariuszy Gnieźnieńskiego Porozumienia „Lewica Razem” oraz członków Forum Młodych SLD. Tuż przed posiedzeniem rad odbyło się spotkanie członków Zarządu Miejskiego i Powiatowego.

            Podczas wspólnego posiedzenia RM i RP SLD Szef RP SLD, poseł Tadeusz Tomaszewski wspólnie z Sekretarzem RM SLD Bartoszem Wojciechowskim przedstawił oraz omówił przebieg poszczególnych etapów kampanii wyborczej do PE, a także wyniki uzyskane w skali kraju, województwa, powiatu oraz miasta Gniezna. Kolejnym punktem posiedzenia była dyskusja nt. przygotowań do jesiennych wyborów samorządowych.

Członkowie Rady Miejskiej i Powiatowej SLD w Gnieźnie podjęli uchwałę ws. wyborów do Parlamentu Europejskiego w 2014 r. w której struktury miejskie i powiatowe SLD wyrażają podziękowanie wszystkim osobom zaangażowanym w kampanię wyborczą oraz apelują do mieszkańców miasta Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego o udział w szeroko rozumianej lewicy społecznej podczas nadchodzących wyborów samorządowych. Przewodniczący RM SLD Stanisław Dolaciński poinformował o przygotowaniach do organizacji IV Pojedynku Sportowo – Rekreacyjnego Gnieźnieńskich Kół SLD.   

 


  Poleć