Następna wiadomość
Minął pierwszy tydzień półkolonii...

Wsparcie dla lokalnych liderów

Data dodania: 2013-07-29


Poseł Tadeusz Tomaszewski wspiera organizację festynów, imprez sportowych, zajęcia integracyjne organizowane przez liderów lokalnych. Taka impreza odbyła się w minioną sobotę 27 lipca br., którą zorganizowała Rada Osiedla Kawiary na czele z Przewodniczącą Rady Panią Lucyną Winiecką.

W ramach festynu dla dzieci odbyły się konkurencje sportowe, konkursy rysunkowe oraz wspólne zabawy integracyjne. Na festynie bawiły się całe rodziny, które otrzymały od organizatorów napoje, ciasto, chleb ze smalcem i ogórkiem oraz wiele nagród. Poseł Tadeusz Tomaszewski przeprowadził wśród uczestników festynu konkurs wiedzy olimpijskiej. I miejsce i Album – Londyn 2012 zdobył Jakub Wilkosz.

Ponadto poseł przekazał 200 złotych na zakup słodyczy dla uczestników festynu. Podobne imprezy odbyły się w Malczewie i Jelitowie oraz Czechowie i Trzuskołoniu, gm. Niechanowo. Inicjatywy sołtysów, szefów rad osiedli, Rodzinnych Ogrodów Działkowych i organizacji pozarządowych zawsze  uzyskują wsparcie posła Tadeusza Tomaszewskiego, biura poselskiego oraz Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan.


  Poleć