Następna wiadomość
Zmiany w systemie emerytalnym - konferencja...

Wielkopolska Konferencja Samorządowa SLD w Poznaniu

Data dodania: 2015-03-23


21 marca br. poseł Tadeusz Tomaszewski wspólnie z radnymi miejskimi SLD - Marcinem Jagodzińskim, Tadeuszem Purolem oraz członkiem SLD Czesławem Kozielskim wzięli udział w Wielkopolskiej Konferencji Samorządowej SLD w Poznaniu.

 

 

W konferencji, która odbyła się w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych wzięło udział ponad 150 działaczy samorządowych SLD. Gościem zaproszonym na spotkanie była Pani dr Magdalena Ogórek kandydat na Prezydenta RP.

  

Podczas Konferencji poruszano tematy dotyczące  roli samorządów terytorialnych w podnoszeniu jakości życia mieszkańców oraz rozważano  o inicjatywach samorządowych radnych lewicy w zakresie edukacji, rynku pracy, polityki społecznej, zwiększenia udziału społeczności lokalnych w zarządzaniu gminami i zwalczaniu wykluczenia społecznego.

 

Na spotkaniu w Poznaniu przedstawiciele gnieźnieńskiego SLD poinformowali Panią dr Magdalenę Ogórek o zebraniu 3300 podpisów pod jej kandydaturą na Prezydenta RP wśród mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego.

 

Przedstawiciele gnieźnieńskiej lewicy wspólnie zaprosili Panią Magdalenę Ogórek na spotkanie w czasie kampanii prezydenckiej do Gniezna.

 

      

 

 


  Poleć