Następna wiadomość
Spotkania dożynkowe w Oleśnicy i Pietrzykowie

Weekendowe imprezy sportowe pod patronatem posła Tomaszewskiego

Data dodania: 2015-08-17


Poseł Tadeusz Tomaszewski podczas aktywnie przepracowanego weekendu uczestniczył w turnieju piłki siatkowej w Goraninie,

  Turniej plażowej piłki siatkowej w Goraninie wygrało Sołectwo Pawłowo. To impreza z inicjatywy sołtysa Goranina Pana Jacka Siwki. Wspaniała atmosfera, sportowa rywalizacja i dzięki zaangażowaniu Pań z Goranina oraz sponsorów na wysokim poziomie obsługa żywieniowa dla uczestników. Na początku turnieju poseł przekazał osobiste pamiątki z działalności sportowej i poselskiej dla najmłodszego i najstarszego uczestnika turnieju.

 

Na strzelnicy LOK we Wrześni odbyły się  Otwarte Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Wojska Polskiego o Puchar Posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego - członka Zarządu PKOL. Wspólnie z zastępcą burmistrza Wrześni i Prezesem LOK dokonano  otwarcia zawodów. Podczas imprezy możliwość była do skorzystania ze stanowiska strzeleckiego dla dzieci i młodzieży oraz stoiska z bronią  WKU Konin.

 

Wspólna integracja i  zabawa odbyła się   w czasie festynu rodzinnego pod  patronatem posła w Jelitowie. Wspólnie że Staszkiem Dolacińskim poseł wsparł  działania Pani Sołtys Renaty Małolepszej. Turniej szóstek piłkarskich zorganizował UKS Lider Szczytniki Czerniejewskie i UKS Jelitowo.

.

 

        

 

   

 


  Poleć