Następna wiadomość
Zaproszenie na spotkanie informacyjno –...

Turniej FIFA FMS w Trzemesznie

Data dodania: 2012-01-14


Dnia 13.01.2012r. w Pizzerii El- Loko w Trzemesznie odbył się Turniej w grę FIFA 11 na konsolę Xbox 360. Organizatorem turnieju była Federacja Młodych Socjaldemokratów w Trzemesznie wspólnie z Pizzerią El-Loko. W Turnieju udział wzięło 41 zawodników, rozstawionych w 8 grupach.

W dalszej części rozgrywek zawodnicy rywalizowali ze sobą w systemie pucharowym. Fundatorem medali dla najlepszej trójki zawodników oraz piłki dla zwycięscy Turnieju był poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski. Zawody FIFA FMS wygrał Jacek Wiśniewski z Gniezna, który otrzymał puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Pana Wiesława Pokorskiego. Na drugim miejscu uplasował się Paweł Spychalski z Trzemeszna, otrzymując puchar ufundowany przez Zarząd FMS w Trzemesznie. Puchar Prezesa firmy ANTA – Pana Tomasza Juszczaka za trzecie miejsce przypadł Tomaszowi Nowickiemu z Gniezna. W imieniu fundatorów nagrody dla zwycięzców wręczyła Przewodnicząca Federacji Młodych Socjaldemokratów w Trzemesznie  Angelika Sobczak oraz Łukasz Meler właściciel El- Loko.
Jest to jedna z pierwszych inicjatyw podjętych przez nowo powstałe gminne koło Federacji Młodych Socjaldemokratów w Trzemesznie, lecz nie ostatnia, gdyż stowarzyszenie planuje już kolejne działania.

  Poleć