Następna wiadomość
Obchody 65 rocznicy wyzwolenia Gniezna

Tenis stołowy samorządowców

Data dodania: 2010-01-23


Prezes Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan poseł Tadeusz Tomaszewski i Wiceprezes SMW Stanisław Dolaciński radny miasta Gniezna serdecznie zapraszają samorządowców do udziału w Regionalnych Zawodach Radnych , Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów oraz ich zastępców.

 Już niedługo, bo 20 lutego, Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan zorganizuje regionalne zawody radnych, wójtów, burmistrzów, prezydentów i starostów w tenisie stołowym. Jedenasta edycja tej imprezy, która co roku gromadzi blisko stu samorządowców z całej Wielkopolski, odbędzie się w Witkowie.                       
   
Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Poznaniu – Biuro Terenowe w Gnieźnie, jedenasty rok z rzędu organizować będzie w sobotę, 20 lutego w hali sportowej Gimnazjum w Witkowie „Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów oraz ich zastępców”. Początek o godz. 10.00. W imprezie corocznie udział bierze od 80 do 100 samorządowców z terenu całej Wielkopolski. Zawody rozgrywane będą z podziałem na 3 kategorie: radnych, wójtów, burmistrzów, prezydentów i starostów oraz kobiet.
   Prowadzona będzie także oprócz klasyfikacji generalnej, klasyfikacja gmin i powiatów. - Corocznie takie sportowe spotkanie jest nie tylko formą popularyzacji tenisa stołowego ale także integracji, wymiany poglądów i doświadczeń w obszarze kultury fizycznej i sportu, ale i nie tylko – mówi Stanisław Dolaciński, radny miasta Gniezna, organizator imprezy. - Za pośrednictwem informacjilokalnych,pl jednego z patronów medialnych imprezy, pragnę serdecznie zaprosić wszystkich samorządowców z terenu powiatu i spoza niego na organizowane zawody – dodaje.
   Oprócz pamiątkowych medali, nagród rzeczowych za zajęcie od pierwszego do trzeciego miejsca w poszczególnych kategoriach, będą również dodatkowe upominki i puchary dla najstarszego i najmłodszego uczestnika zawodów. 
   Zgłoszenia należy kierować pisemnie lub telefonicznie na adres biura Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan - Biuro Terenowe w Gnieźnie ul Rzeźnicka 1 tel/fax 426-33-29 , 424-23-53 adres email: smw-gniezno@wp.pl w terminie do 12 lutego.
tekst: informacjelokalne.pl

Załącznik:

- regulamin imprezy

                                                                          

  Poleć