Następna wiadomość
Sołtysi z Wielkopolski przy tenisowych stolach

Taneczne podsumowanie w Trzemesznie

Data dodania: 2013-12-09


Dnia 9 grudnia 2013 roku na hali sportowej w Trzemesznie odbyło się podsumowanie warsztatów taneczno – ruchowych dla grupy 22 seniorek z terenu gminy Trzemeszno.

Przedsięwzięcia było realizowane z inicjatywy posła Tadeusza Tomaszewskiego - Prezesa Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan w ramach projektu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej PO FIO Centra Integracji Międzypokoleniowej „CIM-III” przy wsparciu władz samorządowych Miasta i Gminy w Trzemesznie. Podczas 40-godzinnego cyklu zajęć uczestniczki w miłej atmosferze poprawiały swoją aktywność fizyczną poprzez aerobik oraz doskonaliły swoje umiejętności taneczne.

W podsumowaniu projektu udział wzięły uczestniczki, które z uśmiechem na twarzach chętnie opowiadały o swoich wrażeniach związanych z warsztatami oraz przedstawiciel organizatorów w osobach: Bartosz Wojciechowski – Sekretarz Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan, Krzysztof Dereziński – Burmistrz Miasta i Gminy Trzemeszno, Mariusz Kowalczyk – Dyrektor OSiR w Trzemesznie, Janina Płóciennik – koordynator zajęć oraz Justyna Bąk – instruktor warsztatów. Podczas spotkania Panie podziękowały organizatorom oraz wyraziły gotowość do udziału w warsztatach taneczno - ruchowych również i przyszłym roku.   


  Poleć