Następna wiadomość
Nietypowe spotkanie w Sejmie

Talent Roku 2009

Data dodania: 2010-05-19


             W dniu 18 maja br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbyła się Gala „Talent Roku 2009”, przygotowana przez nauczycieli i uczniów Gimnazjum nr 1 im. Zjazdu Gnieźnieńskiego Jest cyklicznie od 6 lat. organizowana impreza, która uhonorowuje najzdolniejszych gimnazjalistów w czterech kategoriach: Artysta Roku, Humanista Roku, Naukowiec Roku i Sportowiec Roku. Poseł Tadeusz Tomaszewski od kilku lat jest fundatorem nagrody dla jednej z wybranych kategorii.

Podczas tegorocznej gali wspólnie z radnym miejskim Stanisławem Dolaciński przyjęli zaszczyt ufundowania nagrody w kategorii Artysta Roku. Została nią Daria Kaczmarek uczennica II klasy, prezentująca swój wokalny talent. Swoim przepięknym śpiewem zachwyciła licznie zgromadzoną  publiczność.

Jej artystyczny dorobek to udział w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Szkolnej, w którym zajęła drugie miejsce. Reprezentowała również szkołę na XVII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Majowa Nutka” w Częstochowie w 2008 roku oraz podczas Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

 

Zwycięzcy wszystkich kategorii otrzymali upominki rzeczowe i dyplomy.

Nominowanym, laureatom oraz gronu pedagogicznemu  najlepsze gratulacje w imieniu posła i swoim złożył dyrektor jego biura Stanisław Dolaciński wręczając także upominek rzeczowy dla laureatki konkursu Artysta Roku.

Zdjęcia: informacjelokalne.pl


  Poleć