Następna wiadomość
Polityczny Fyrtel TVP Poznań z udziałem...

Spotkanie z wyborcami w Śremie

Data dodania: 2015-10-06


Poseł Tadeusz Tomaszewski – lider listy nr 6 w okręgu konińsko-gnieźnieńskim spotkał się 6 października wspólnie z kandydatem do Sejmu RP Rafałem Pera oraz Piotrem Skrzypniakiem z mieszkańcami Śremu.

   Na spotkaniu ponad 100 osobowej grupy członków Wielkopolskiego Związku Inwalidów Narządów Ruchu Poseł przedstawił program Zjednoczonej Lewicy dla seniorów i osób  z niepełnosprawnościami.

„Chcemy podnieść najniższe emerytury o 200zł, uruchomić w ramach opieki lekarskiej „przycisk życia”,  wprowadzić bezpłatne leki, zrównać świadczenia dla opiekunów osób niepełnosprawnych, podnieść ze 152 zł do 208 zł zasiłek pielęgnacyjny” – mówił Tadeusz Tomaszewski.

Prezes koła WZINR w Śremie Pani Maria Pękała podziękowała parlamentarzyście za współpracę i zaapelowała do członków Związku o głosowanie na Tadeusza Tomaszewskiego.

 

Z inicjatywy Przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Śremie Eugeniusza Siczyńskiego odbyło się także spotkanie z działaczami śremskiego SLD. Kandydaci na Posłów Piotr Skrzypniak i Rafał Pera przedstawili postulaty programowe Zjednoczonej Lewicy w zakresie przyjaznego państwa, edukacji i rynku pracy.

Uczestnicy dyskusji pozytywnie ocenili wybór Barbary Nowackiej na lidera formacji oraz tezy programowe Jej wystąpienia podczas Konwencji Wyborczej w Łodzi.

 

      


  Poleć