Następna wiadomość
Stanowisko Rady Powiatowej SLD w Gnieźnie...

Spotkanie posła z młodzieżą w Wągrowcu

Data dodania: 2013-10-07


W piątek, 4 października br. na zaproszenie dyrekcji i opiekunów Szkolnego Klubu Europejczyk w miejskim Gimnazjum nr 1 gościli poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski oraz radny Rady Powiatu Wągrowieckiego Piotr Pałczyński.

Spotkanie z około 20-osobową grupą młodzieży, kierowanych przez panie Ilonę Łaszewską i Teresę Rydz, rozpoczęła wicedyrektor Gimnazjum nr 1 Danuta Kaniewska, która przywitała niecodziennego gościa szkoły. Historię Klubu Europejczyk przedstawił w kilku słowach jego były członek, a obecnie radny Rady Powiatu Wągrowieckiego Piotr Pałczyński, który przypomniał, że Klub ten obchodzi w tym roku 13. rocznicę swojego działania.

Głównym tematem spotkania było przybliżenie pracy posła na co dzień. Z zadania tego poseł Tomaszewski wywiązał się znakomicie, barwnie opowiadając nie tylko o obowiązkach i prawach posła, ale także o kuluarach sejmowej działalności. Tadeusz Tomaszewski przedstawił swoją drogę zawodową oraz działalność społeczną w Stowarzyszeniu Młodych Wielkopolan na terenie Gniezna i w regionie. Odpowiadał też na liczne pytania młodzieży, zachęcając uczniów do aktywności w życiu codziennym.

 

Źródło: www.wagrowiec.eu


  Poleć