Następna wiadomość
Dość sporów, chcemy porozumienia

Spotkanie posła z dziećmi i młodzieżą w Trzemesznie

Data dodania: 2013-03-15


Poseł Tadeusz Tomaszewski w dniu 14 marca br. spotkał się z dziećmi i młodzieżą oraz opiekunami Placówki Wsparcia Dziennego w Trzemesznie. W zajęciach, które finansuje samorząd gminny w Trzemesznie, uczestniczy 70 osób w podziale na dwie grupy wiekowe.

Uczestnicy placówki otrzymują wszechstronną pomoc w zakresie opieki i wychowania, pomocy psychologicznej i pedagogicznej, prowadzone są również zajęcia dydaktyczne i rozwojowe w ramach terapii zajęciowej.

 

W spotkaniu   uczestniczyli – Zbigniew Matelski – Radny Rady Miejskiej w Trzemesznie, Mariusz Kowalczyk - Dyrektor  MOSiR w Trzemesznie oraz asystent Burmistrza Michał Michalak. 

 

 Podczas wizyty poseł przeprowadził rozmowę z dziećmi i młodzieżą na temat roli Sejmu, działalności posła wśród wyborców oraz funkcjonowania organizacji pozarządowych. Zaplanowano również, że młodzież wspólnie z opiekunami uda się na wycieczkę do Sejmu w dniu 27 marca 2013 roku.

 

Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymali od posła słodkiego zajączka oraz wizytówki z autografem. Po spotkaniu z młodzieżą poseł rozmawiał z Dyrektorem MOSiR na temat organizacji dużych imprez na obiektach MOSIR oraz funkcjonowania systemowych rozwiązań prawnych wspierających rozwój sportu na terenie gminy.  Poleć
Galeria
3
2
1