Następna wiadomość
Spotkanie w Związku Emerytów Rencistów i...

Spotkanie noworoczne GLKS Pelikan Niechanowo

Data dodania: 2012-01-17


Dnia 16 stycznia 2012r. w kawiarni „Marylka” w Niechanowie odbyło się posiedzenie członków Zarządu GLKS „Pelikan” połączone ze spotkaniem noworocznym zawodników i trenerów sekcji piłki nożnej drużyny A klasy.

Obecni na spotkaniu Prezes Klubu Tadeusz Tomaszewski i Wójt Gminy Niechanowo złożyli zawodnikom i trenerom życzenia noworoczne i przekazali podziękowania za osiągnięte wyniki sportowe  w jesiennej rundzie rozgrywek. Trener sekcji Pan Robert Zamiar przedstawił plan przygotowań zespołu do rozgrywek rundy wiosennej, w tym potrzebę zorganizowania obozu przygotowawczego w dniach 23-26 lutego 2012r.

Szymon Robaszkiewicz – Skarbnik Klubu poinformował o środkach finansowych, które przewidziano w konkursie ogłoszonym przez Urząd Gminy Niechanowo na funkcjonowanie sekcji piłki nożnej na rok 2012 oraz przygotowaniach do zgłoszenia drużyny młodzieżowej do rozgrywek związkowych. Zarząd Klubu postanowił przyjąć kalendarz imprez sportowych, które będzie organizował we współpracy z gminą Niechanowo w 2012 roku


  Poleć