Następna wiadomość
Jesienne Grzybobranie na terenie lasów...

Spotkania w Wągrowcu

Data dodania: 2013-10-07


Na zaproszenie Szkolnego Klubu Europejskiego „Europejczyk” działającego przy Gimnazjum Nr 1 w Wągrowcu Poseł Tadeusz Tomaszewski, członek Zarządu Krajowego SLD spotkał się 4 października 2013r. z młodzieżą gimnazjum oraz przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta.

Spotkanie dotyczyło funkcjonowania Posła w okręgu wyborczym oraz aktywności młodzieży w życiu publicznym. Inicjatorem tego spotkania był absolwent w/w Gimnazjum i Klubu „Europejczyk” radny powiatu wągrowieckiego, szef FMS Piotr Pałczyński.

Następnie Poseł, który jest Przewodniczącym Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS spotkał się
z działaczami i przedstawicielami władz samorządowych gminy Wągrowiec oraz powiatu wągrowieckiego z okazji 10-lecia Gminnego Stowarzyszenia LZS w Potulicach.

Poseł przedstawił nowe programy upowszechnienia sportu w środowisku wiejskim oraz formy systemowej współpracy stowarzyszenia z samorządami.

Wieczorem odbyło się spotkanie z członkami FMS Wągrowiec. Rozmawiano o inicjatywie FMS-u zorganizowania II-go Powiatowego Forum Osób Niepełnosprawnych.

Poseł spotkał się również z Przewodniczącym Rady Powiatu Wągrowieckiego Panem Tadeuszem Synorackim rozmawiając o działalności samorządowej i przygotowaniach SLD do wyborów europejskich i samorządowych.

 

          


  Poleć