Następna wiadomość
PRACA, PRACA, PRACA!!!

Spotkania Posła Tomaszewskiego w Turku

Data dodania: 2014-04-29


Poseł Tadeusz Tomaszewski – kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy SLD – UP spotkał się 28 kwietnia 2014 roku z mieszkańcami Turku na dyżurze poselskim.

Następnie parlamentarzysta odbył spotkanie się z członkami Rady Powiatowej SLD w Turku oraz działaczami związków zawodowych i organizacji społecznych, podczas, którego omówiono przebieg kampanii wyborczej do PE oraz przygotowania do wyborów samorządowych. Poseł podziękował członkom SLD i wolontariuszom za udział w akcji zbierania podpisów pod listami SLD – UP. Na trenie powiatu tureckiego zebrano 1364 podpisów.

Parlamentarzysta przedstawił inicjatywy Klubu Poselskiego SLD na rzecz godnej pracy. Rada Powiatowa SLD po rekomendacji posła Tadeusza Tomaszewskiego udzieliła jednogłośnie poparcia Mariuszowi Marczewskiemu jako kandydatowi partii w wyborach samorządowych na Urząd Burmistrza Turku. SLD wspólnie z OPZZ organizuje po raz 21 obchody Święta Pracy – 1 Maja. Na zakończenie pobytu w Turku poseł spotkał się wspólnie z władzami powiatowymi SLD na konferencji prasowej z udziałem lokalnych mediów.


  Poleć