Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

Sportowa niedziela w Jaworowie

Data dodania: 2009-10-15

Dnia 4 października 2009 roku na boisku sportowym w Jaworowie gmina Witkowo odbył się kolejny festyn sportowy, w którym uczestniczyło ponad 150 osób.

W ramach festynu rozegrano turniej piłki nożnej „szóstek piłkarskich”, w którym uczestniczyło 9 drużyn. Puchar Burmistrza Witkowa Pana Krzysztofa Szkudlarka zdobyli gospodarze czyli Jaworowo, II miejsce i puchar Radnego Powiatu Gnieźnieńskiego – Telesfora Gościniaka zdobyła drużyna z Malczewa, III miejsce i puchar Telesfora Gościniaka zdobyło Niechanowo, IV miejsce – Czechowo. Sędziom głównym imprezy był Pan Józef Grobelny.

W czasie trwania festynu piłkarskiego sołtys Jaworowa i jednocześnie radny Rady Miejskiej Witkowa wspólnie ze Stowarzyszeniem Młodych Wielkopolan przeprowadzili konkurencje rekreacyjne   dla dzieci i młodzieży oraz mieszkańców, którzy przybyli na festyn.

Medale dla zwycięzców poszczególnych konkurencji ufundował Poseł Tadeusz Tomaszewski,  który jest inicjatorem festynów sportowych pn ”Niedziela  na sportowo”.