Następna wiadomość
Poseł ojcem chrzestnym

Puchar przechodni posła po raz drugi do Witkowa

Data dodania: 2013-06-17


W dniu 15 czerwca br. poseł Tadeusz Tomaszewski – uczestniczył w VI Pojedynku Sportowo – Rekreacyjnym Rodzinnych Ogrodów Działkowych, który odbył się na terenie ROD Grodu Lecha przy ul. Orcholskiej w Gnieźnie.

Tym razem do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn działkowych z terenu Gniezna i powiatu. Po zaciętej rywalizacji w różnych konkurencjach indywidualnych i zespołowych (np. strzelanie z wiatrówki, przeciąganie liny, toczenie beczki) najlepszym zespołem okazał  się  drugi  rok  z  rzędu    Rodzinny   Ogród   Działkowy   im. „ Gen. Świerczewskiego” z Witkowa.

To oni po raz drugi wywalczyli puchar przechodni posła Tadeusza Tomaszewskiego i tylko jeszcze jedno przyszłoroczne zwycięstwo im brakuje aby puchar na stałe powędrował do Witkowa. Jako zwycięzcy otrzymali także puchar Prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego, który wręczył im osobiście podczas uroczystego podsumowania. Imprezie towarzyszyły także inne atrakcje jak: występy artystyczne z Miejskiego Ośrodka Kultury, pokaz Capueiry, przejażdżki bryczką i na kucyku, loteria fantowa, konkurencje towarzyszące, otwarty turniej strzelecki i kiełbaski z grilla.

Pojedynek organizowany jest corocznie przez ROD im. Grodu Lecha i Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan. Kolejny rok tej plenerowej imprezie towarzyszyła przepiękna, słoneczna pogoda i radosny nastrój uczestników.


  Poleć