Następna wiadomość
XII Regionalna Olimpiada Osób...

Puchar Jesieni dla Jelitowa

Data dodania: 2008-10-20

Z inicjatywy Prezesa Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Pelikan”, posła Tadeusza Tomaszewskiego zorganizowano 12 października w Niechanowie Jesienny Turniej Szóstek Piłkarskich.

O puchar Posła w turnieju wzięło udział 8 drużyn z 3 gmin (Niechanowo, Witkowo, Gmina Gniezno). Rozegrano w czasie turnieju 8 spotkań. I miejsce zdobyła drużyna UKS Jelitowo gm. Niechanowo, pokonując w finale rzutami karnymi 2:0 drużynę z Jaworowa gm. Witkowo. III miejsce zdobyła drużyna Nowej Wsi gm. Niechanowo pokonując 3:0 drużynę z Małachowa gm. Witkowo. Wszystkie cztery drużyny zdobyły puchary ufundowane przez posła Tadeusza Tomaszewskiego. Statuetkę „Króla strzelców” Jesiennego Turnieju Szóstek Piłkarskich zdobył zawodnik UKS Jelitowo – Karol Szudarski. Kolejne miejsca zajęły drużyny z Mierzewa, Malczewa, Trzuskołonia i Żalazkowa. Zawody jako sędzia główny prowadził Pan Józef Grobelny – członek Zarządu GLKS „Pelikan”.