Następna wiadomość
Wybory parlamentarne 2015, Zjednoczona...

Przekazanie sztandaru dla Szkół w Chrząstowie

Data dodania: 2015-09-16


Poseł Tadeusz Tomaszewski w poniedziałek 14 września wziął udział w uroczystościach przekazania sztandaru dla niepublicznych placówek oświatowych w Chrząstowie.

Poseł podczas uroczystości  przekazał gratulacje dla uczestników: 

Szanowni Państwo!

Dzisiejszy dzień na trwałe wpisze się w karty historii Waszej społeczności szkolnej. Uroczystość przekazania sztandaru to powód  do dumy, ogromna odpowiedzialność oraz świadomy wybór wartości
i wskazanie kierunku pracy nad sobą. Dzisiejsze święto to także okazja wyrażenia szacunku i podziękowań za Państwa codzienną pracę oraz wysiłek wkładany w rozwój placówki.

Patron to bardzo ważna postać w życiu szkoły. Wokół niego buduje się tradycję, wprowadza uczniów w świat wartości, autorytetów i wzorców. Przyjęcie imienia Patrona ks. Prałata Piotra Wawrzyniaka  - wybitnego Syna Ziemi Śremskiej zobowiązuje do nieustannej troski o to, by jego dorobek nie został zapomniany, a dobre imię i zasługi były wciąż żywe w naszych sercach.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy życzę abyście czerpali satysfakcję z pracy  z młodzieżą, by przekazywana przez Was wiedza rozwijała młodych ludzi oraz nauczyła miłości do drugiego człowieka. Wam, drodzy uczniowie życzę abyście przez czas spędzony   w murach Tej szkoły nauczyli się jak wykorzystać mądrość przekazywaną przez Waszego Patrona oraz dobrze przygotowali się do dalszych etapów swojego życia. Wszystkim Państwu składam raz jeszcze serdeczne gratulacje.   Życzę Wam także kolejnych dobrze zapisanych kart w dziejach Waszej Placówki."


  Poleć