Następna wiadomość
Spotkanie z Jerzym Wenderlichem we Wrześni.

Praca, mieszkanie i kłopoty finansowe to główne sprawy na dyżurze poselskim

Data dodania: 2014-04-08


Poseł Tadeusz Tomaszewski – członek Krajowego Zarządu SLD wspólnie z radnym Rady Miasta Gniezna Bartoszem Wojciechowskim spotkał się 7 kwietnia 2014 roku z mieszkańcami powiatu gnieźnieńskiego na dyżurze poselskim w Gnieźnie.

Najważniejszymi problemami zgłaszanymi przez mieszkańców Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego do parlamentarzysty i radnego były sprawy braku pracy zwłaszcza osób po 50 roku życia, długie oczekiwania na mieszkania socjalne, postępowania w sprawie zaległych opłat za abonament RTV, brak dokumentów potwierdzających prace w szczególnych warunkach, potrzeba wzmocnienia obecności policji i straży miejskiej w określonych punktach miasta oraz sprawa uregulowania sytuacji prawnej gruntów ROD im. Orła Białego. Poseł wspólnie z radnym po dyżurze podejmują interwencje pisemne u przedstawicieli władz samorządowych, policji administratorów budynków, ZUS-ie, Sądzie Rejonowym, MOPS-ie.

            Kolejny dyżur posła Tadeusza Tomaszewskiego wspólnie z Przewodniczącym Rady Miejskiej SLD Pawłem Piechockim odbędzie się 15 kwietnia 2014 roku w godzinach  9.00 – 10.30 w siedzibie na ul. Staszica w Koninie.


  Poleć