Następna wiadomość
ANTEK w OSP Kołaczkowo

Poseł zasłużony dla Szkoły Podstawowej w Bieganowie

Data dodania: 2014-10-27


Poseł Tadeusz Tomaszewski uczestniczył w dniu 26 października w uroczystościach 30-lecia Szkoły Podstawowej w Bieganowie. Poseł podczas uroczystości powiedział m.in.

Szanowni Państwo,

Tak wspaniały Jubileusz 30 – lecia Szkoły Podstawowej  w Bieganowie to ważne wydarzenie w historii szkoły i powód do odczuwania dumy z możliwości kontynuowania tradycji i procesu kształcenia kolejnych pokoleń uczniów.

Święto szkoły jest także okazją do dokonania podsumowań, snucia wspomnień, przypomnienia zasług wszystkich Pedagogów i Pracowników,  którzy mieli wkład w edukację dzieci i rozwój placówki.  Na ręce Pani Dyrektor składam najserdeczniejsze życzenia   zdrowia, pomyślności, realizacji wszelkich planów i zamierzeń oraz dalszego prężnego rozwoju szkoły. Uczniom życzę, aby nauka w murach Szkoły Podstawowej  w Bieganowie stała się edukacyjną przygodą, pierwszym etapem do dalszego kształcenia. Jednocześnie w imieniu Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan składam serdeczne podziękowania za współpracę w realizacji wielu wspólnych projektów na rzecz społeczności uczniowskiej.”

 

Społeczność szkolna przyznała wielu osobom medale „Zasłużony dla Szkoły”. Taki medal otrzymał poseł Tomaszewski za 20 – letnią współpracę ze szkołą i środowiskiem  lokalnym.

   


  Poleć