Następna wiadomość
Razem na rzecz Święta Niepodległości

Poseł z wizytą w Powidzu

Data dodania: 2013-11-15


W dniu 14 listopada 2013 r. Poseł Tadeusz Tomaszewski odwiedził Gminę Powidz. Podczas wizyty spotkał się z gimnazjalistami z Powidza, władzami gminy oraz mieszkańcami, w trakcie trwania dyżuru poselskiego.

Poseł swoją wizytę rozpoczął od spotkania z uczniami Gimnazjum im. Kompanii Powidzkiej 1918 roku. Wystąpienie Pana Posła, dotyczące kuluarów sejmowej działalności oraz obowiązków i praw posła, połączone zostało z  konkursem sprawdzającym wiedzę powidzkiej młodzieży na temat funkcjonowania polskiego parlamentu. Najlepszą spośród wszystkich uczniów gimnazjum okazała się Kaja Magoń, uczennica III klasy.

    

Po spotkaniu z gimnazjalistami, Poseł udał się do Urzędu Gminy, gdzie spotkał się z Wójtem Ryszardem Grześkowiakiem, Przewodniczącym Rady Gminy Słupca - Jerzym Kopczyńskim oraz członkami Rady. Podczas spotkań Posłowi towarzyszył Czesław Dykszak - radny Powiatu Słupeckiego, który wziął udział również w dyżurze poselskim, podczas którego wspólnie z Posłem rozmawiał z osobami, które przyszły na spotkanie.


  Poleć