Następna wiadomość
Ustawa o działaczach opozycji i osobach...

Poseł z wizytą u strażaków

Data dodania: 2015-03-04


Poseł Tadeusz Tomaszewski uczestniczył w kolejnych zebraniach strażackich, tym razem w OSP Pięczkowo gm. Krzykosy, OSP Sławno i OSP Dąbrówka Kościelna.

        Wspaniali ludzie, ochotnicy z OSP Pięczkowo gm. Krzykosy w czynie społecznym budują własną strażnicę. Zostanie oddana we wrześniu 2015 roku, a jej obecna wartość to blisko 160 tys.złotych. Podczas  walnego  zebrania OSP poseł Tomaszewski  otrzymał od Prezesa OSP Pięczkowo podziękowania za wsparcie w pozyskaniu środków finansowych w kwocie 20 tysięcy złotych na budowę strażnicy. W 2015 roku strażacy i mieszkańcy będą zabiegać o nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy .W OSP Pięczkowo codziennie gotowych do udziału w akcjach ratowniczych jest 25 ratowników.

 

      Walne zebrania OSP Sławno i Dąbrówka Kościelna w gminie Kiszkowo. Ochotnicy z OSP Dąbrówka Kościelna gmina Kiszkowo w czynie społecznym zmodernizowali strażnicę i teraz czekają za średnim samochodem ratowniczo-gaśniczym. Mamy nadzieję,  że determinacja strażaków zostanie doceniona przez władze samorządowe , Związek OSP RP oraz PSP i samochód trafi do ochotników. Poseł Tomaszewski obiecał w tych staraniach wspierać druhny i druhów z Dąbrówki Kościelnej.

 

         


  Poleć