Następna wiadomość
Otwarcie nowej sali gimnastycznej ZSEA w Kole

Poseł na dyżurach w powiecie gnieźnieńskim

Data dodania: 2012-07-02


    W dniu dzisiejszym poseł Tadeusz Tomaszewski odbyły dyżury w powiecie gnieźnieńskim w miejscowościach: Niechanowo, Czerniejewo, Gniezno oraz  Witkowo.

     W czasie dyżuru poselskiego Tadeusz Tomaszewski odwiedził plac budowy nowego Orlika w Mnichowie oraz spotykał się z wykonawcą oraz mieszkańcem Mnichowa, który monitoruje postęp prac. Boisko będzie gotowe w sierpniu i będzie spełnieniem marzeń mieszkańców Mnichowa i okolicznych miejscowości. Poseł wspierał wieś i gminę w tej inwestycji!

     

 

 

 

 

 

      W Niechanowie podczas dyżuru odbyła się rozmowa z sołtysem Niechanowa Panią Teresą o organizacji Święta PYRY- 23 września br, na które już  dziś zapraszamy!

     W Czerniejewie i Gnieźnie tematyka spotkań dotyczyła m.in. pomocy w uzyskaniu świadczeń pielęgnacyjnych, turnusu rehabilitacyjnego, spraw lokalnych oraz związanych z organizacją imprez w powiecie gnieźnieńskim.

   Podczas dyżuru w gminie Witkowo Poseł omówił przygotowania do półkolonii. Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan wspólnie z Urzędem Gminy i Miasta Witkowo organizuje dla 90 dzieci 10-dniowy wypoczynek w Ruchocinku, Mąkownicy i Skorzęcinie. Dziś wspólnie opracowany został program półkoloni, które rozpoczną się 23 lipca br.


  Poleć