Następna wiadomość
Inauguracyjne posiedzienie Sejmu VII Kadencji

Poseł gratulował Emerytom w Kłecku z okazji 35 - lecia

Data dodania: 2011-11-09


    Poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski w dniu 9 listopada br złożył gratulacje członkom i sympatykom Polskiego Związku Emerytów i Rencistów Koła nr 1 w Kłecku z okazji obchodów 35- lecia oraz Dnia Seniora. Uroczystość odbyła się w Domu Kultury w Kłecku i zebrała ponad 70 osób, w tym również zaproszonych gości.  

   Spotkanie rozpoczęła Pani Henryka Gołochowicz - Przewodnicząca Koła, która przywitała osoby zgromadzone na sali oraz przedstawiła historię działalności stowarzyszenia. Po niej głos zabrał Burmistrz Kłecka - Pan Marek Kozicki, który wręczył bukiet kwiatów i podziękowania za współpracę. Zapewnił  zgromadzonych członków koła, że nadal będzie wspierał ich działalność na terenie gminy.

  Poseł Tadeusz Tomaszewski na ręce przewodniczącej złożył list gratulacyjny i podziękowanie za wieloletnią współpracę. W swoim przemówieniu poseł zapewnił również, że podczas prac w komisjach VII kadencji Sejmu będzie wspierał
funkcjonowanie i działania stowarzyszeń zrzeszających osoby starsze, bo im właśnie należy się największy szacunek. Następnie wszyscy zgromadzeni na sali otrzymali od posła słodkie upominki w postaci czekolady.
 IMG_0029[1].JPG      W imieniu Stowarzyszenia Młodych
Wielkopolan głos zabrała zaproszona na spotkanie Elżbieta Janiak - kierownik Klubu Pracy w Kłecku, która również podziękowała za współpracę oraz zaangażowanie w inicjatywy lokalne oraz imprezy integracyjne organizowane przez SMW.
    Po części oficjalnej uczestnicy spotkania  mogli wysłuchać krótkiego występu grupy wokalnej Domu Kultury w Kłecku oraz prowadzić rozmowy przy kawie i poczęstunku.

 

 


  Poleć