Następna wiadomość
OSP zwolnione z opłat za poruszanie się po...

Poseł grał w orkiestrze Jurka Owsiaka

Data dodania: 2014-01-13


Poseł Tadeusz Tomaszewski od 22 lat uczestniczy w różnych akcjach i imprezach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W ramach 22 Finału poseł wziął udział w Biegu Karnawałowym wokół Jeziora Jelonek w Gnieźnie, następnie wspomógł Turniej Halowy Piłki Nożnej w Miłosławiu, w którym uczestniczyło 8 drużyn. Turniej w Miłosławiu wygrała drużyna Jaroty Jarocin ale wszyscy, czyli blisko 300 osób, tj. zawodnicy i kibice tego dnia grali dla WOŚP.

W godzinach popołudniowych poseł prowadził licytację przekazanych przez siebie rzeczy w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie a wieczorem uczestniczył w wielu atrakcjach przygotowanych przez organizatorów w Witkowie, przekazując sprzęt sportowy i osobiste pamiątki na licytacje.

Przekazany sprzęt sportowy wylicytowali m.in. Wójt Gminy Niechanowo – Pan Eugeniusz Zamiar oraz Burmistrz Witkowa – Pan Krzysztof Szkudlarek.

Poseł wspólnie z władzami samorządowymi podziękował za zaangażowanie wolontariuszom, instytucjom kultury, placówkom oświatowym i organizacjom społecznym m. in. Bractwu Kurkowemu w Witkowie, OSP Niechanowo oraz klubom sportowym.


  Poleć