Następna wiadomość
Stefan Antkowiak Prezesem WZPN

Popularyzacja Karty Życia

Data dodania: 2008-07-02


Poseł Tadeusz Tomaszewski, członek Krajowego Komitetu Wykonawczego SLD Łukasz Naczas oraz Stanisław Dolaciński – Przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Gnieźnie spotkali się z dziennikarzami  w dniu 3 lipca 2008r. na konferencji prasowej.

Łukasz Naczas przedstawił projekt Karty Życia: „Najważniejsze jest to żebyśmy nie bali się dyskusji. Istotą człowieczeństwa jest to, aby dzielić się z innymi. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że możemy uratować poprzez przekazanie swoich organów życie sześciu innych osób. Dać życie w ten sposób to najważniejszy gest, jaki możemy po sobie zostawić”.
Tadeusz Tomaszewski i Łukasz Naczas – członkowie władz Krajowych SLD zaprezentowali uchwały Rady Krajowej SLD z 21 czerwca 2008r. w sprawie edukacji seksualnej, nagonki politycznej na Lecha Wałęsę i ocenę 2,5 roku prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Uchwały dostępne są na stronie internetowej www.sld.org.pl.
Stanisław Dolaciński przedstawił działalność w obszarze pożytku publicznego realizowaną przez Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w roku 2007r. Z oferty programowej Stowarzyszenia  w tym okresie skorzystało 15.908 mieszkańców Wielkopolski.


  Poleć