Następna wiadomość
Regionalne Zawody samorządowców w tenisie...

Podziękowania za pomoc dla wolontariuszy

Data dodania: 2015-02-18


Poseł Tadeusz Tomaszewski w dniu 13 lutego br. zorganizował spotkanie w Witkowie z wolontariuszami, którzy obecni byli podczas XVI Regionalnych Zawodów Radnych, Wójtów, Burmistrzów i Starostów w Tenisie Stołowym o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

  

 

Poseł podziękował za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu imprezy   dla ponad 140 samorządowców z 19 gmin i 11 powiatów Wielkopolski. Zawodom tenisowym towarzyszył II Turniej Strzelecki, w konkurencji karabinka pneumatycznego zorganizowany przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie zał. w 1742 roku w Witkowie.  

 

Na spotkaniu obecni byli uczniowie z gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Lotnictwa Polskiego  w Witkowie - Pani Bernadetta Nowak, Dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji  w Witkowie- Pan Stanisław Rajkowski oraz członkowie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie.

 

Podziękowania od posła otrzymali również przedstawiciele władz samorządowych oraz sędziowie zawodów.

Podczas spotkania przy kawie i ciastku poseł Tomaszewski omówił zasady działalności biura poselskiego oraz Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan.

                


  Poleć