Następna wiadomość
Puchary posła dla najlepszy zawodników...

Nowy samochód pożarniczy dla OSP Trzemeszno

Data dodania: 2014-03-31


W sobotę 29 marca br. odbyło się posiedzenie Zarządu Województwa Wielkopolskiego Z OSP RP w Poznaniu. Strażacy Ochotnicy z Wielkopolski wspólnie z władzami samorządowymi, Wojewodą Wielkopolskim Piotrem Florkiem oraz parlamentarzystami, w tym posłem Tadeuszem Tomaszewskim - członkiem Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Wielkopolskiego omawiali aktualizację „Programu Rozwoju OSP na lata 2012-2020".

 

 

 

Członkowie władz Wielkopolskiego Związku OSP RP z inicjatywy Wojewody Wielkopolskiego zapoznali się
z programem powszechnej defibrylacji, którego celem jest rozpowszechnienie używania defibrylatorów w miejscach użyteczności publicznej. Podczas spotkania  została również przedstawiona przez dr Teresę Kobrzyńską prezentacja
pt. „Bezpieczny Strażak w Służbie”.

Na placu Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu odbyła się także uroczystość przekazania nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych typu ciężkiego dla jednostek OSP Gołańcz, Krzyż Wielkopolski, Kaczanowo, Klęka, Racot, Skalmierzyce i Trzemeszno.

 

Szczególne gratulacje z okazji pozyskania nowego samochodu należą się dla działaczy OSP w Trzemesznie, którzy sami znaleźli sponsorów, którzy wspomogli działania na rzecz rozwoju jednostki.


  Poleć