Następna wiadomość
Konferencja prasowa Posła Tadeusza...

Najlepsi strażacy piłkarze to MDP Mielżyn

Data dodania: 2009-11-23

W dniu 21 listopada 2009 roku w Trzemesznie odbył się I Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej  dla młodzieżowych drużyn pożarniczych skupionych w Oddziale Powiatowym ZOSP RP w Gnieźnie.

W turnieju brało udział 10 drużyn.

I miejsce zdobyła MDP Mielżyn pokonując w finale 4:0 drużynę OSP Ławki Gm. Trzemeszno

II miejsce  OSP Ławki Gm. Trzemeszno

III miejsce MDP Zdziechowa, pokonując w małym finale MDP Mnichowo 3:2

Królem strzelców turnieju został Adrian Guzik – MDP Zdziechowa, a najlepszym bramkarzem organizatorzy uznali Jeremiego Dębca z MDP Mnichowo, Wszystkie drużyny otrzymały od Pana Jacka Kowalskiego – Prezydenta Miasta Gniezna i Krzysztofa Derezińskiego – Burmistrza Trzemeszna upominki a drużyny, które zajęły I-III puchary i medale, które ufundował i wręczył Poseł Tadeusz Tomaszewski – Wiceprzewodniczący Zespołu Poselskiego Strażaków.