Następna wiadomość
IV Regionalne Zawody Sołtysów i Rad...

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Daniela”

Data dodania: 2017-12-08


Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan wspólnie z Wójtem Gminy Niechanowo, Szkołą Podstawową w Niechanowie i Radami Sołeckimi w Malczewie i Marysinie organizuje 9 grudnia 2017 r. w hali w Niechanowie turniej halowej piłki nożnej „Gramy dla Daniela”. Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn z Niechanowa, Marysina, Gniezna, Wrześni, Czechowa, Powidza, Szczytnik Czerniejewskich oraz TOR Łódź.

Drożdżówki dla uczestników turnieju przekazała Piekarnia „KAJMAK” z Niechanowa. Napoje ufundowali pracownicy i pani kierownik „DINO” z Niechanowa. Kanapki przygotują panie z Marysina oraz faworki upieką panie z Malczewa. Słodycze
i napoje przekaże również sklep Pelikan z Niechanowa. Otwarcie turnieju, w czasie którego będzie prowadzona zbiórka publiczna do puszek z przeznaczeniem na rehabilitację i leczenie Daniela Miętkiewicza odbędzie się o godz. 15.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Niechanowie. W czasie turnieju będzie prowadzona również licytacja koszulek polskiej reprezentacji olimpijskiej, które przekazał PKOL. Puchary dla 6 najlepszych drużyn ufundował Wójt Gminy Niechanowo Pan Eugeniusz Zamiar. Wpisowe w wysokości 100 zł od drużyny zostanie przeznaczone na leczenie Daniela. Około godz. 16.00 wystąpią w meczu pokazowym gościnnie dziewczynki z PS Gniezno.Zapraszamy kibiców – RAZEM GRAMY DLA DANIELA – 9 grudnia 2017 w godz. 10.00 – 18.00.

 


  Poleć