Następna wiadomość
Konferencja prasowa przed Konwencją Wyborczą

Konwencja Wyborcza LiD w Gnieźnie

Data dodania: 2007-10-14


14 października 2007r. gnieźnieńskie porozumienie partii politycznych, związków zawodowych i organizacji społecznych „Lewica i Demokraci” zorganizowało Konwencję Wyborczą LiD. W Konwencji uczestniczyło ponad 400 osób z terenu powiatu gnieźnieńskiego, a także kandydaci LiD do Sejmu i Senatu w okręgu konińsko- gnieźnieńskim.

Przewodniczący Rady Krajowej SLD Wojciech Olejniczak w liście do sympatyków i działaczy gnieźnieńskiego porozumienia "Lewica i Demokraci" napisał:"Jestem głęboko przekonany, iż działając razem uda nam się osiągnąć satysfakcjonujący wynik wyborczy. Wspólnie możemy pokazać, Koleżanki i Koledzy, że zjednoczona lewica jest nadal siłą, z która należy się liczyć."
Leszek Aleksandrzak Przewodniczący RW SLD, Wiesław Szczepański wiceprzewodniczący RW SLD, Waldemar Witkowski Przewodniczący Unii Pracy przekazali swoje przesłanie polityczne zachęcając do udziału w wyborach 21 października i głosowanie listę nr 20 Lewica i Demokraci. Lojalność w codziennym działaniu  wobec wyborców Lewicy i Demokratów w powiecie gnieźnieńskim przedstawił Tadeusz Tomaszewski- lider listy LiD w okręgu nr 37.

Przemówienie do pobrania


  Poleć