Następna wiadomość
Trzeba zmienić system ochrony zdrowia

Aktywni seniorzy w Niechanowie

Data dodania: 2013-03-15


W dniu 14 marca w Niechanowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet zorganizowane przez Gminny Klub Seniora „Róża” . Zaproszony na spotkanie Poseł złożył życzenia Paniom z okazji Dnia Kobiet oraz zaprosił do udziału w imprezach sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan dla seniorów.

     Spotkanie zakończyło się wspólną kolacją, przyśpiewkami i tradycyjnym złożeniem życzeń dla osób  mających imieniny w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Gminny Klub Seniora „Róża” powstał w 2000 roku z inicjatywy seniorów przy wsparciu Posła Tadeusza Tomaszewskiego. Klub zrzesza obecnie 67 członków z terenu całej Gminy Niechanowo,  w tym około 70 % to osoby posiadające orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Przewodnicząca Klubu Pani Danuta Muskus wspólnie z członkami zarządu na spotkaniu w dniu 14 marca 2013 roku przedstawiła informację o planach na rok bieżący m.in. organizację wycieczki i spotkań oraz funkcjonowanie chóru.

GKS „Róża” należy do najaktywniejszych organizacji pozarządowych, zrzeszających seniorów na terenie gminy Niechanowo i powiatu gnieźnieńskiego.

  PolećObecna strona: 1